بستن

دانلود رمان آتش جنون نویسنده فرشته تات شهدوست

دانلود رایگان رمان آتش جنون از فرشته تات شهدوست

 

 

معرفی رمان:

دختری به اسم شهرزاد که از فرانسه به ایران آمده تا با مردی که پدرش انتخاب کرده و از دوستان خانوادگیشان است جهت ازدواج، آشنایی بیشتری پیدا کند. خواستگار شهرزاد به بیماری سادیسم مبتلاست. شهرزاد به دلیل مشکلاتی که به خاطر بیماری خواستگارش برایش پیش آمده، از دست او فرار می‌کند و در ماجرای فرار شهرازد هاتثه تصادف برایش رخ می‌دهد. داستانی سرشار از هیجان و ….

 

 

قسمتی از رمان:

کوله ام رو محکم تر به قفسه ی سینه ام فشردم.. هنوز اونقدری از راهو نیومده بودم اما حس می کردم دیگه پاهام توان یک قدم بیشترو ندارن.. نفس زنان ایستادم..تو همون حالت که دسته ی کوله ام رو بین انگشتام گرفته بودم رو به زانو خم شدم.. نفسم بالا نمی اومد..لامصب گره خورده بود توی سینه ام..آب دهنم رو قورت دادم.. ناگهان صدایی که از پشت سرم اومد باعث شد شتاب زده برگردم و عقب رو نگاه کنم..کسی نبود.. نفسمو از سر آسودگی بیرون دادم..
یه دفعه خودمو تو یه خیابون باریک و خلوت دیدم..چقدر تاریک!..دستمو به زمین گرفتم و بلند شدم.. انگار که تازه فهمیدم کجام ..تو دلم برای هزارمین بار به کامی لعنت فرستادم که ترسید و گز کردن این دو تا خیابون رو حواله ی خودم کرد..با یه نفس عمیق کوله ام رو انداختم روی شونه ام و راه افتادم.. دیگه چیزی نمونده بود.. ماشین کامی رو از همینجا هم می تونستم ببینم…. نزدیکش که شدم دستشو تکون داد.. چهارچشمی اطرافشو می پایید که سربزنگاه کسی جلومون ظاهر نشه.. گرچه اون موقع از شب ارواح هم خواب بودن چه رسد به اجداد من!..
تند در کناریشو باز کردم و پریدم تو ماشین..هنوز دستم رو دستگیره بود که گازشو گرفت.. من که هنوز درو کامل نبسته بودم نزدیک بود پرت شم بیرون.و…

 

مطالب پیشنهادی:

دانلود رمان منفی هشت درجه

دانلود رمان سقفی برای من و تو

لطفا امتیاز دهید
2.7/5 - (3 امتیاز)

مشخصات رمان

  • نویسنده: فرشته تات شهدوست

  • ژانر: عاشقانه،اجتماعی

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 1141

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان اجتماعی , رمان عاشقانه
  • ۱۱ آبان ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین