بستن

دانلود رمان سهره مست اثر یگانه نعمتی

دانلود رایگان رمان سهره مست اثر یگانه نعمتی

 

 

معرفی رمان:

سهره دختر نامشروع حاج سعید راد که همه به اسمش قسم میخورن بعد از فوت مادرش، برای پیدا کردن پدرش به ایران میاد…اما اینجا با مردی خشن و جذاب به اسم کیان روبرو میشه و به خاطر…

 

 

 

قسمتی از رمان:

– رابطه‌ی تو و زهرا چجوری بود؟
خنده‌اش گرفت. پس دخترکش حسادتش می‌شد؟!
– یعنی… یعنی اون قدر رابطه داشتین که… که… که زهرا حامله باشه؟!
– یعنی چی؟!
پرسید، نه برای واضح نبودن منظور زینب. او حرفش را رک و راست زده بود. پرسید چون شک داشت او چیزی از آن سال‌ها به یاد داشته باشد.
زینب آن روزها دختر بچه‌ای دوازده ساله بیشتر نبود. دختر بچه‌ای سر به هوا و شیطان که مطمئن بود تعداد دفعات دیدارشان بیشتر از انگشتان یک دست نمی‌شد.
زهرا می‌گفت چون از حجاب فراری است، ترجیح می‌دهد در جمع نامحرمان حاضر نشود. روسر‌ی‌های کج و کوله و موهای فراری از حجابش هم همین را نشان می‌داد. زینب کوچک بود ولی امیرعباس او را خوب به خاطر داشت. شخصیت شر و قانون گریزش، صد و هشتاد درجه با زهرا متفاوت بود. زهرا سر به زیر بود. سر به زیر و مظلوم. حاج محمد به سرش قسم می‌خورد.
البته این خصیصه‌ها را قبل از محرمیت‌شان برای او ردیف می‌کرد. بعد از آن زهرا روی دیگری از خودش را به امیرعباس نمایاند. نه اینکه مظلوم و سر به زیر نباشد، نه. زهرا دنیای دیگری داشت. در سرش سودای رفتن بود. پنهان از همه، از امیرعباس قول مهاجرت گرفته بود.
– بچه‌ی زهرا مال تو بود؟
خنده اش گرفت. خنده‌ای تلخ و زهرناک. دست به سرش گرفت و چرخی دور خودش زد. گم شده بود در امروز و آن روزهایش. به هرچه شک داشت از پاک بودن خودش مطمئن بود. شیطنت داشت اما نه آنقدر که مد نظر زینب بود. بوسیدن لبان دختری که همسرش بود که باعث حامله شدنش نمی‌شد، می‌شد؟

لطفا امتیاز دهید
4/5 - (5 امتیاز)

مشخصات رمان

  • نویسنده: یگانه نعمتی

  • ژانر: عاشقانه،اجتماعی

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 1842

لینک های دانلود

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان اجتماعی , رمان عاشقانه
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین