بستن

دانلود رایگان رمان تعبیر وارونه ی یک دلدادگی اثر زهرا.ز

دانلود رایگان رمان تعبیر وارونه ی یک دلدادگی اثر زهرا.ز

 

 

معرفی رمان:

این رمان داستان زندگی دختری را روایت می‌کند که بی‌خبر از آینده‌ی پیش رویش دل به تله‌ای می‌دهد که او را به چاه عمیقی پرت می‌کند. چاهی که با دستانی آلوده به انتقام حفر شده است. تیرگی‌ها دور تا دور زندگی‌اش می‌پیچد اما دور نیست لحظه‌ای که دستان نجات‌بخش او را از میان چاه تنهایی‌اش بیرون بکشد و قرار بی‌قراری‌هایش شود‌‌

 

 

قسمتی از رمان:

با صدای آلارم گوشیم از خواب بلند شدم و یه نگاه به ساعت اتاقم کردم، ساعت هشت‌و‌نیم بود و رادین ساعت ده قرار بود بیاد دنبالم. پریدم تو حموم و یه دوش سریع گرفتم و اومدم بیرون، ساعت نه بود. اول ناخن‌هامو لاک زدم و بعد لباس‌هامو پوشیدم. مانتو عروسکی صورتی با شال و شلوار مشکی، رفتم جلوی آینه تا یکم آرایش کنم. روی خودم زوم شدم، یه دختر با پوست سفید و چشم‌های طوسی_آبی، بیست‌و‌هفت سالمه و دندان‌پزشکم. متخصص ریشه، آوا آریایی. دیشب مراسم خاستگاریم بود!
بالأخره به عشقم رسیدم، نامزدیمون هم شد دو ماه بعد یعنی دوازده تیر. رادین بیست‌و‌نه سالشه و دندان‌پزشک، متخصص ارتودنسیه و تو فرانسه درس خونده. فامیلیش فرهمنده و چشم‌های عسلی با موهای مشکی داره.
بی‌خیال اینا الان رادین میاد هنوز آماده نشدم، فقط یه ضدآفتاب و یه رژ هلویی زدم و گوشیمو گرفتم دستم و رفتم پایین. توی آشپزخونه مامی رو دیدم.
– به‌به، سلام دانلود ماریا جونی!
(مامان ماریا فرانسوی بود و به‌خاطر همین من و رهام داداشم دو تابعیتی بودیم چون تو فرانسه به دنیا اومده بودیم. بابا هم دورگه بود چون مامانش فرانسوی بود و باباش ایرانی)
– سلام دختر گلم!
آراد: چه‌قدر لوس!

لطفا امتیاز دهید
Rate this post

مشخصات رمان

  • نویسنده: زهرا.ز

  • ژانر: عاشقانه،اجتماعی،طنز

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 227

لینک های دانلود

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان اجتماعی , رمان عاشقانه
  • ۱۶ مهر ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف
برچسب ها:

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید