بستن

دانلود رمان تقصیر نویسنده بهار قربانی

دانلود رایگان رمان تقصیر از بهار قربانی

 

 

معرفی رمان:

دخترک زیبا، افسرده بود. بیماری نداشت، سختی نداشت اما نمی‌توانست فراموش کند.گاهی یادآوری درد دارد. مردی بسیار می‌خندید. خندۀ تلخی بود.گاهی سکوت درد دارد. دیدم کسی برای خودش درد می‌خرید. بی‌دردی هم درد دارد پدر شدن… این بهترین خبری‌ست که یک زن به شوهرش می‌دهد. اما اگر آن مرد رازهای زیادی داشته باشد، آیا پدر شدن شیرینی سابق را دارد؟
سپهر بهداد، چیزهای زیادی داشت که مخفی کرده بود.

 

 

 

 

 

قسمتی از رمان:

صبح یک روز عادی بود که نسترن تصمیم گرفت همسرش را غافلگیر کند.
خانۀ بزرگ را سکوت فرا گرفته بود. از پشت پرده‌های تیره، نور به سختی راه باز کرده بود تا فضا را روشن کند. زن و مرد، دو طرف میز در آشپزخانه نشسته بودند و مشغول صرف صبحانه بودند. زن با دقت لقمه می‌گرفت و زیر چشمی به مرد نگاه می‌کرد و مرد به این فکر می‌کرد که رفتار همسرش، عجیب شده. حالت عادی در زندگیِ نسترن و سپهر، نسترن هیچ نگاهی به سپهر نمی‌انداخت و هیچ حرفی هم نمی‌زد اما سه روز اخیری که سپهر بعد از کار به خانه می‌آمد، حس می‌کرد نسترن قصد گفتنِ موضوعی را دارد و نمی‌تواند بگوید.
سپهر که از این حالتِ جدید و مرموز خسته شده بود، سعی کرد سر صحبت را باز کند. پس لقمه‌ای که نگرفته بود، روی میز گذاشت و همسرش را صدا زد:
نسترن سر بالا آورد و با نگاهی بی حس به سپهر نگاه کرد و دست از هم زدن چای‌ش کشید. سپهر چشمان نسترن را می‌دید که منتظر بود اما حسی شاملِ کنجکاوی یا محبت یا نگاه یک همسر مهربان در نگاه نسترن نبود. انگار منتظر بود سپهر زودتر حرفش را بزند تا دوباره سکوت شود. بدون فکر قبلی گفت:
-من باید سه روزی برم اصفهان.

 

مطالب پیشنهادی:

دانلود رمان مگه من دل ندارم

دانلود رمان سه تفنگدار شیطون

لطفا امتیاز دهید
Rate this post

مشخصات رمان

  • نویسنده: بهار قربانی

  • ژانر: عاشقانه

  • ویراستار: سنتر رمان

لینک های دانلود

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان عاشقانه
  • ۳ شهریور ۱۴۰۲
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین