بستن

دانلود رمان آئیل اثر حدیثه اسماعیلی

دانلود رایگان رمان آئیل اثر حدیثه اسماعیلی

 

 

معرفی رمان:

جانان، وکیل جوانی‌ است که به همراه پسر کوچکش زندگی می‌کند. گذشته‌ش، برای اکثریت گنگ است و کمتر کسی راجع به مادرانه‌های بی‌چشم داشتش، خبر دارد. با معرفی یک پرونده جدید، گذشته برای جانان زنده می‌شود. فرصتی برای تجدید دیدار با آشنایی قدیمی، یا شاید فرصتی برای انتقام…
کسی چه می‌داند. گاهی گذشته کنار نمی‌رود…

 

 

 

قسمتی از رمان:

صدای آهنگ بی کلامی سر تا سر ماشین را فرا گرفته بود.
قطرات باران، آهسته آهسته روی شیشه ماشین فرود می آمدند و گویی، خودشان را با آهنگ بی کلام هماهنگ ساخته بودند… باران هنوز جان نگرفته، ترافیک شده و راه بند آمده بود.
دستش را روی فرمان چرخاند تا نگاهی به ساعت مچی اش بیاندازد…
ربع ساعت بیشتر زمان نداشت. اگر باز هم با تاخیر به مهد میرسید، پسرک را حسابی میترساند… نفس عمیقی کشید و بازدمش را پوف کرد. با کف دست، ضربه ای به وسط فرمان زد اما صدای بوق، تاثیری در ترافیک روبه رویش ایجاد نکرد… اینبارهم دیر میرسید. مطمئن بود!
دستش را به سمت صندلی شاگرد برد و از روی مدارک و کارت پستالی که روی صندلی ولو شده بودند، تلفنش را برداشت… قبل از تعطیلی مهد، بهتر بود خودش تماس بگیرد و اطلاع دهد که امروز هم با تاخیر میرسد.
مخاطبینش را بالا و پایین کرد، اما قبل از آنکه فرصت کند روی “مهد امیرحسین” ضربه ای بزند و تماس را برقرار کند، تلفن ویبره ای رفت و نام سهند، به همراه یک عکس چپر چلاق شده روی صفحه آمد… بی تعلل دایره سبز رنگ را به سمت راست کشید و تلفن را به گوشش چسباند:
-جانم سهند؟

لطفا امتیاز دهید

مشخصات رمان

  • نویسنده: حدیثه اسماعیلی

  • ژانر: عاشقانه،اجتماعی

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 491

لینک های دانلود

  • دسته ها:رمان اجتماعی , دانلود رمان , رمان عاشقانه
  • ۱۶ مهر ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین