بستن

دانلود رمان قراری که عاشقانه نبود اثر نیلوفر لاری

دانلود رایگان رمان قراری که عاشقانه نبود اثر نیلوفر لاری

 

 

معرفی رمان:

ماهسو تایپیستِ یه نشر معتبره که درعین معمولی بودن خیلی خاصه .یه وقتایی هم دست و پا چلفتیه اما از پس کارهای سخت هم به خوبی بر میاد ! و با همین ویژگی ها شروین مشیری مدیر نشر رو شیفته خودش می کنه تا جایی که بهش پیشنهاد دوستی میده. اما در عین ناباوری ماهسو قبول نمی کنه و باعث شکستن غرورش می شه. شروین واسه به دست آوردنش ازش درخواست ازدواج می کنه از طرفی مادر شروین مخالف سرسخت این ازدواجه …شروین به مادرش میگه “من این دختر رو می خوام اما قصد ندارم باهاش ازدواج کنم” پس جریان چیه؟یعنی قراره همه چی صوری باشه…

 

 

 

قسمتی از رمان:

داشتم با کاغذ توی دستم خودم را باد می زدم.کولرآبی روی دور تند بود اما زورش به گرمای چهل درجه ی بعدازظهر جهنمی تهران و دفتر کار خفه و کوچکمان که در طبقه ی دوم ضلع شرقی یک ساختمان قدیمی قرار داشت نمی رسید.
یکی نیست به من بگوید چرا توی این گرما لباس تیره می پوشی تو دختر…البته نه اینکه شعورم نرسد نه.پول خرید یک دست لباس نو و مناسب فصل تابستان را نداشتم. والا من هم می توانستم توی این گرمای نفسگیر لعنتی تهران مانتوی سفید یا کرم یا طوسی و صورتی ملایم بپوشم وبه جای این مقنعه ی کوفتی یک شال رنگارنگ بندازم سرم و بال هایش را از دو سمت باز می گذاشتم تا کاسه ی سرم اینقدراز داغی به زق زق نیفتد وعرق اینجوری از سروکولم سرازیر نشود.
حالا الکی مثلا نخواستم تابستان را خیلی تحویل بگیرم که زودتر برود رد کارش.ولی اینجور که پیداست اینجا در تهران تابستان کلا فصلی فاقد شعور است که نه تنها نیمه ی دوم فصل بهار را هم از آن خودش کرده اینطور که داغ کرده برایمان می ترسم به نیمه ی اول فصل پاییز هم چشم طمع دوخته باشد.

لطفا امتیاز دهید
5/5 - (2 امتیاز)

مشخصات رمان

  • نویسنده: نیلوفر لاری

  • ژانر: عاشقانه

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 2013

لینک های دانلود

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان عاشقانه
  • ۱۹ مهر ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین