بستن

دانلود رمان فقط فقط دردونه ی من اثر سوزان الیزابت فیلیپس

دانلود رایگان رمان فقط فقط دردونه ی من اثر سوزان الیزابت فیلیپس

 

 

معرفی رمان:

درباره جین هست دختری فوق العاده باهوش و نابغه در ریاضی و فیزیک اون منزوی و گوشه گیر هست و غیر از دختری که در بار کار میکنه دوست دیگه ای نداره اون تصمیم به بچه دار شدن میگیره بدون ازدواج و برای این کار کسی رو میخواد که مثل خودش باهوش نباشه اما قوی و سالم باشه و دوستش کال رو به اون پیشنهاد میده یه قهرمان مسابقات فوتبال آمریکایی اون برای نزدیک شدن به کال نقشه میکشه و این تازه اول ماجراست…

 

 

 

قسمتی از رمان:

جودی پوالنسکی گفت: »بذار مطمئن بشم چی می گین. می خواین برای تولد کال بانر بهش یه دختر هدیه بدین؟« سه بازیکن خط حمله ی تیم شیکاگو استارز، که داشتن این عصر ماه نوامبر رو توی یکی از لژهای بار فروشی شهرک دوپاژ به اسم زبراز می گذروندن، با همدیگه سرشون رو تکون دادن.جونیور دانکن به سمت پیشخدمت دستی تکون داد تا یه دور دیگه براشون نوشیدنی بیاره. »
امسال سی و شش سالش می شه بنابراین گفتیم برای تولدش سنگ تموم بذاریم.« جودی گفت: »حرکت بی پرواییه.« هر کسی که کوچک ترین اطلاعاتی راجع به فوتبال داشت می دونست که از اول شروع این فصل کال بانر، یعنی همون بازیکن نوک حمله ی شگفت انگیز تیم استارز، سختگیر، تندخو، و در کل غیرقابل تحمل بود. بانر که به خاطر پرتاب پاس های محکمش بین مردم به “بمب افکن” مشهور بود، رتبه بالا ترین بازیکن نوک حمله ی کنفرانس فوتبال آمریکا و یه اسطوره بود.

 

مطالب پیشنهادی:

دانلود رمان رویای با تو بودن

دانلود رمان گناهکار

لطفا امتیاز دهید
Rate this post

مشخصات رمان

  • نویسنده: سوزان الزابت فیلپس

  • ژانر: عاشقانه

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 904

لینک های دانلود

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان عاشقانه
  • ۱ آبان ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین