بستن

دانلود رمان شقایق خزان دیده اثر زینب حائری

دانلود رایگان رمان شقایق خزان دیده اثر زینب حائری

 

 

معرفی رمان:

شقایق خزان دیده داستان دختری است به نام شقایق که از طرف خانواده اش به شدت با کمبود محبت روبروست در این بین با خواهر و برادری به نام مهتاب و شهاب آشنا می‌شود و طی دوستی با آنها به راز بزرگی در زندگی اش پی می‌برد و توسط شهاب مسیر زندگی اش تغییر می کند، رمان عاشقانه و پر از ماجرا که ذهن مخاطب را درگیر خود می کند، قصه عشق دو عاشق دلباخته، گاه اشک و سوز هجران و گاه شور و شوق دیدار.

 

 

قسمتی از رمان:

زمستان بود و سرما بیداد م ي كرد. خورشی د در جایگاه بعد از ظهر قرار داشت. با اینكه خیلي مي خواست قدرت نمایي كند و حضور خود را در پهنه آسمان اعلام دارد. ولي هرچه بیشتر سعي مي كرد كمتر موفق مي شد. برف سفید ي كه سراسر زمین را پوشانده بود اشعه ها ي كم رمق خورشید را ه م كه به سختي خود را به زمین رسانده بودند منعكس مي كرد و به صاحبش پس مي فرستاد. با اینكه خورشید در آسمان بود اما گرمي و حرارتي احساس نمي شد.
همین موضوع رفت و آمد را تا حد زیادي كاهش داده بود. شقایق از اتوبوس پیاده شد هرچند تا منزل راه زیادي در پیش داشت ولي دلش مي خواست در خلوت خیابان و كوچه ها قدم بزند و به این طریق ناراحتی هاي درونش را تسلي دهد. ناراحتی هایي كه هر روز دامن گیرش بود و در نظر او هیچ وقت تمامي نداشت امروز صبح نیز با همین وضع منزل را ترك كرده و به دانشگاه رفته بود. مدتي هم كه در دانشگاه بود با اینكه به علت مشغولیت درس كمي اوضاع را فراموش مي كرد.
ولي باز غم و اندوه در اعماق روحش آزارش مي داد. او همانطور در كوچه هاي پوشیده از برف قدم برمي داشت و بي آنكه خود متوجه باشد پیش مي رفت. تنها چیزي كه اجازه نمي داد او از محیط اطرافش غافل بماند سوز سرد ي بود كه به صورتش مي خورد و تا مغز استخوانش نفوذ مي كرد. كمي دیگر كه رفت به خم كوچه اي رسید. اما هنوز چند قدم بیشتر مسیر كوچه را طي نكرده بود كه پایش روي یخي سر خورد و او را محكم به زمین زد، به طوري كه تمام كتاب هایش از لاي كلاسور به روي زمین افتاد…

 

مطالب پیشنهادی:

دانلود رمان ساربان عشق

دانلود رمان آرام در تنهایی

لطفا امتیاز دهید
3.7/5 - (4 امتیاز)

مشخصات رمان

  • نویسنده: زینب حائری

  • ژانر: عاشقانه،هیجانی

  • ویراستار: سایت سنتر رمان

  • صفحات: 1507

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان عاشقانه , رمان هیجانی , رمان ویژه
  • ۲۸ مهر ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین