بستن

دانلود رمان مساعی برای بازگشت یک شوریدگی از rahel

دانلود رمان مساعی برای بازگشت یک شوریدگی از rahel

 

 

معرفی رمان:

عشق، مداری‌ست که زندگی به دور آن می‌چرخد.امان از عشق به یغما رفته! ولی مگر عشق دست می‌کشد؟ هرگز! عشق خفته در قلب دو دلداده بار دیگر رخ می‌نماید و زندگانی را دست‌خوش دگرگونی می‌سازد! باز هم صدای گریه، فضای سرد راهرو را پر کرده بود. با تعجب نگاهی به در واحد روبه‌رویی انداخت؛ به شدت کنجکاو بود تا از راز همسایه‌ی گریان روبه‌رویی سر دربیاورد اما هنوز موفق به دیدن او نشده بود.

 

 

 

قسمتی از رمان:

پرده‌ی حریر که مزین به گل‌های ریز صورتی بود را کنار زد و پنجره را گشود؛ شامه‌اش را از عطر گل‌های یاس که درون بالکن اتاقش قرار داشت، پر کرد و لبخند مهمان ل**ب‌هایش شد. پنجره را باز گذاشت. به سمت کمد دیواری سفیدرنگ رفت و در آن را گشود؛ بلوز شلوار آبی روشن را برداشت و تن زد. سپس به سمت سرویس بهداشتی بیرون اتاق رفت؛ دست و صورتش را شست و حس کرد با برخورد قطرات آب خنک به صورتش نیمی از خستگی‌اش پر کشید.

دست و رویش را با حوله‌ی بنفش خشک کرد؛ دوباره وارد اتاقش شد و جلوی آینه‌ی میز آرایش سفیدرنگش ایستاد و موهایش را از شر گیره‌ی کوچک پروانه‌ شکل رهانید؛ سرش سبک شد و موهایش دورش را فرا گرفتند. موهای بلند خرمایی‌رنگ که جانش به آن‌ها بسته بود.

شانه‌ای به موهایش کشید و به آشپزخانه رفت. پس از صرف شام همراه مادرش روی مبل‌های ال مانند فیلی‌رنگ نشستند و خیره‌ی جعبه‌ی جادویی و رنگارنگ شدند.

 

 

مطالب پیشنهادی:

دانلود رمان گلبرگ شقایق

دانلود رمان قلب منی

لطفا امتیاز دهید
1/5 - (1 امتیاز)

مشخصات رمان

  • نویسنده: rahel

  • ژانر: عاشقانه

  • ویراستار: سنتر رمان

  • صفحات: 36

لینک های دانلود

  • دسته ها:دانلود رمان , رمان عاشقانه
  • ۲ بهمن ۱۴۰۱
  • بدون نظر

اگر شما نویسنده رمان سنتر هستید و تمایل به ادامه همکاری ندارید می‌توانید درخواست حذف ارسال کنید.

درخواست حذف

نظرات کاربران

شما اولین نفر باشید که در مورد این رمان نظر می نویسید
پشتیبانی آنلاین